Firma Adı İletişim Konum
AKRİKEM KİMYA SAN TİC AŞ
ORTAKÖY MAH. YELDEĞİRMENİ CAD. NO: 23/1 / SİLİVRİ / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 850 833 6809
Web: https://akrikem.com.tr/
Salon: 11
Stant: 1110 A
Ürün Grupları
  • SIZDIRMAZLIK VE YAPIŞTIRICI ÜRÜNLERİ

2017 yılında faaliyete başlayan Acrychem Sealants , 15 yıllık yerel ve global tecrübeyle donatılmış ekip ile yola çıkmış yenilikçi bir yapıştırıcı ve sızdırmazlık ürünleri üreticisidir. Kalite ve güven anlayışını kendine misyon edinmiş olan firmamızda, memnuniyeti ön planda tutup siz değerli müşterilerimize teknolojinin vermiş olduğu tüm imkanlarla hizmet vermeyi hedefliyoruz. işi al, yap, bitir düşüncesinden ziyade işini kusursuz, eksiksiz bir şekilde teslim et felsefesidir benimsediğimiz kuruluşumuzda, teknik donanımlarımız, profesyonel ve deneyimli kadromuz ile sağlıklı alanlar oluşturup, mükemmel sonuç için etik bir anlayış çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Kalite anlayışımızdan ödün vermeden, yapıştırıcılarımızı en iyi sonuç odaklı yaklaşımla siz müşterilerimize ulaştırmak için çalışıyoruz. Yapıştırıcı ve sızdırmazlık ürünlerimizdeki kaliteli ve mükemmel sonucu bizimle deneyimlemek istemez misiniz?

AKRİLİK MASTİKAKRİLİK MASTİK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tek bileşenli yüksek kaliteli, çatlamaya karşı dirençli, esnek silikonize mastik. %12,5 derz hareket kabiliyeti vardır. PVC ve alüminyum doğramaların montajında kullanılır. PVC, alüminyum, ahşap, beton gibi yapı malzemelerine mükemmel yapışma sağlar.

SİLİKON VE HİBRİT YAPIŞTIRICISİLİKON VE HİBRİT YAPIŞTIRICI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Asetoksi bazlı , tek bileşenli havadaki nem ile kürleşen dayanıklı ve esnek sızdırmazlık ve dolgu malzemesidir. Alüminyum, çelik, beton, ahşap ve cam gibi bir çok inşaat malzemesine astar gerekmeksizin yapışma sağlar. Hava şartlarına oldukça dayanıklıdır. HİBRİT YAPIŞTIRICI: Tek bileşenli, yüksek kaliteli profesyonel kullanım için üretilmiş hibrit esaslı sızdırmazlık ve yapıştırma malzemesidir. Pek çok gözenekli ve gözeneksiz yüzeye astarsız mükemmel yapışma sağlar. Korozyona neden olmaz. Her türlü hava koşullarına son derece dayanıklıdır. Yüksek ve düşük sıcaklıklarda özelliklerini kaybetmez. Oldukça geniş uygulama sıcaklığına sahiptir. Kokusuzdur. PVC, alüminyum, cam balkon, duvar, tuğla, beton, ahşap, cam vb. pek çok malzemede yapıştırma ve sızdırmazlık uygulamalarında kullanılır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ACRYCHEM