Fastener Expo Eurasia reklamları İstanbul ve Köln Havalimanı’nda yayımlanmaya başladı!

9-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul'daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek Avrasya Endüstriyel Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Fuarı Fastener Expo Eurasia’ya yönelik sürdürülen yurt içindeki ve yurt dışındaki tanıtım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor!

Fastener Expo Eurasia’nın tanıtım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor!

9-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul'daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek Avrasya Endüstriyel Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Fuarı Fastener Expo Eurasia için yurt içindeki tanıtım çalışmalarının yanı sıra yurt dışında da dijital ve geleneksel tanıtım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor!

Bağlantı Elemanları Endüstrisi Fastener Expo Eurasia Fuarı’nda Yeni İş Birlikleri Kurmaya Hazırlanıyor

Avrasya Uluslararası Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia ile eş zamanlı olarak düzenlenen Fastener Expo Eurasia, hem hırdavat hem de bağlantı elemanları endüstrisinin sunduğu birleştirici ve tamamlayıcı çözümlerle fuar ziyaretçisine geniş ürün grubunda farklı firmalarla tek çatı altında bir araya gelme ve yeni iş bağlantıları kurup yeni tedarikçiler ile tanışma fırsatı sunuyor.

Hardware Eurasia ve Fastener Expo Eurasia Fuarları 24-27 Mayıs tarihlerinde İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 200’den fazla firma ve firma temsilcisinin katılımıyla gerçekleşti!

Genel ve endüstriyel hırdavat, bağlantı ve sabitleme elemanları sektörlerinin bu önemli iki etkinliğini toplamda 10 bine yakın kişi ziyaret etti.

Boru, tel ve çelik, hırdavat ve bağlantı elemanları endüstrilerinin önemli 4 fuarı, eş zamanlı olarak 24 Mayıs tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açtı

Boru, tel ve çelik, hırdavat ve bağlantı elemanları sektörleri için önemli birer ticaret platformu olan 4 fuar, 24 – 27 Mayıs 2023 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece- İstanbul’da eş zamanlı olarak gerçekleşecek. 

Tube & Steel İstanbul, Wire Tech İstanbul, Avrasya Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia ve Fastener Expo Eurasia Avrupa ve dünya demir çelik, tel, bağlantı elemanları ve hırdavat pazarlarında önemli bir konuma sahip olan Türkiye’nin konumunu daha da güçlenmesine destek olacak.

2.5 milyar dolarlık bağlantı ve sabitleme elemanları sektörü Fastener Expo Eurasia’da buluşuyor!

Avrasya Endüstriyel Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Fuarı - Fastener Expo Eurasia 24-27 Mayıs 2023 tarihleri arasında Büyükçekmece, İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor. Fastener Expo Eurasia, bağlantı elemanları üreticileri, toptancıları ve distribütörleri ile kullanıcılarının yanı sıra bağlantı elemanı üretim ekipmanı ve malzemeleri konusunda uzmanlaşmış şirketleri aynı çatı altında bir araya getiriyor.

Fastener Expo Eurasia Fuarı, 2023’te Tüyap çatısı altında sektörü buluşturacak!

Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş. ve BESİAD, Fastener Expo Eurasia’yı Tüyap’ta düzenlemek için düğmeye bastı. Bugün taraflar arasında imzalanan protokol ile birlikte Fastener Expo Eurasia, 24-27 Mayıs 2023 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde Avrasya Hırdavat Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlenecek. Birbirini tamamlayan bu iki kilit sektörün temsilcileri, küresel çapta ticaret için bir araya gelecek.